Fotoksiążki

/, Poligrafia/Fotoksiążki
Szczegóły

Kategoria ,

Opis

Nasze fotoksiążki  to piękny prezent dla dziadków, rodziców czy chłopaka. Doskonałe albumy ślubne, pamiątki z chrztu, wakacji czy albumy ze zdjęciami dziecka.

Rodzaje okładek
Nasze fotoksiążki we wszystkich formatach dostępne są w dwóch rodzajach okładek. Twardej, laminowanej okładce, którą możesz dowolnie zaprojektować lub okładce materiałowej, z opcją wyboru płótna lub ekoskóry w szerokiej gamie kolorystycznej.

Grzbiet i sposób łączenia książki
Blok naszych fotoksiążek jest łączony i wkładany w grzbiet okładki. Całość wykończona jest estetyczną kapitałką. Po rozłożeniu widzimy łączenie stron jak w tradycyjnej książce, strony nie rozkładają się na płasko, jak ma to miejsce w fotoalbumie – trzeba o tym pamiętać przy rozmieszczaniu zdjęć, które mieszczą się na dwóch stronach.

Papier
Fotoksiążki klasyczne drukowane są w technice cyfrowej na papierach kredowych, zarówno z błyszczącym jak i matowym wykończeniem. Aby osiągnąć dodatkowy efekt wysokiego połysku lub matowej struktury – możliwy jest wybór opcji laminowania. Kartki fotoksiążki są giętkie.