Powiększenia – standardowe formaty

//Powiększenia – standardowe formaty
Szczegóły

Kategoria

Opis

Nadaj swoim fotografiom rzeczywisty wymiar. W standardowym formacie odbitek wywołacie zdjęcia w najpopularniejszych formatach 9×13 czy 10×15, a także tych nieco większych.

Wykonujemy powiększenia z negatywów, slajdów, filmów formatu APS oraz oczywiście z plików cyfrowych.

Dla większej różnorodności stworzyliśmy zdjęcia w modnych kwadratowych formatach: zdjęcia całkiem kwadratowe – InstaFotki, i te, przypominające nieco zdjęcia wywoływane z oldskulowych Polaroid`ów – RetroFotki.

FORMAT
Odbitki wykonujemy we wszystkich popularnych formatach zaczynając od 9×13, poprzez najbardziej popularny 10×15, kończąc na dużych odbitkach wielkości 30x45cm. Możesz wybrać format w zależności od przeznaczenia zdjęć. Świetnie prezentują się one zarówno jako wspomnienia do przeglądania w albumach, jak i wypełnienie dekoracyjnych ramek na ścianie.

RODZAJ RAMKI I EFEKT ZDJĘCIA
Poza wyborem formatu zdjęć istnieje również możliwość zamówienia odbitek z ramką nadającą zdjęciom wytworności i elegancji. Świetnie sprawdzi się ona przy zdjęciach ślubnych lub komunijnych. Dodatkową opcją naszego kreatora jest możliwość wywołania zdjęć czarno-białych – skorzystaj z komputerowych efektów, które nadadzą Twoim zdjęciom wyjątkowości.